چهارشنبه, 01 اسفند 1397

اطلاعيه

از همه همشهريان عزيزم اعم از شهر وروستا چه انهايي كه در سميرم هستند چه انهايي كه خارج از سميرم هستند و تمام علاقمندان به حل معضلات شهرستان و فعالين اجتماعي فرهنگي خواهشمند است نقد و انتقادات خود را براي ما ارسال كنيد و همچنين منتظر قلم هاي شما در اين پايگاه هستيم

جستجو

اخرین خبرها

اخبار:   

نمایی از استودیوی فضای باز  شبکه یک سیما برنامه زنده سرزمین ما  مهدی بهرامیان وسمیه بهرامیان بالباس  بومی وقدیمی  سمیرم.       ‌‌‌ازانجمن پیام اوران سبزسمیرم

تصاوير سميرم

تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


کارگاه آشنایی با اکوتوریسم و گردشگری کوهستان توسط انجمن رفتگران طبیعت سمیرم (پیام آوران سبزسمیرم) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 24 اردیبهشت 1396 ساعت 08:22

،کارگاه آشنایی با اکوتوریسم و گردشگری کوهستان توسط انجمن رفتگران طبیعت سمیرم (پیام آوران سبزسمیرم) با همکاری اداره ورزش و جوانان سمیرم در موزه تنوع زیستی و فرهنگی سمیرم برگزار شد.

دراین کارگاه سمیه بهرامیان کارشناس ارشد گردشگری به ارائه تعاریف و توضیحاتی در مورد گردشگری، اکوتوریسم، طبیعت گردی و انواع گردشگری پرداخت.

وی در ادامه کارگاه، مطالبی در مورد منافع طبیعت گردی و ویژگی های گردشگران و تفاوت های مابین گردشگری انبوه و گردشگری جایگزین ارائه شد.

بهرامیان افزود : به مورد اثرات طبیعت گردی بر محیط زیست به ارائه توضیحاتی پرداخته شد. و به ارائه مطالبی در ارتباط با انواع اثرات منفی طبیعت گردی بدون برنامه در محیط های طبیعی و محیط زیست پرداخت.
همچنین ارائه راهکارهای پیشنهادی به منظور دستیابی به اکوتوریسم و طبیعت گردی پایدار و کاهش اثرات منفی توسعه طبیعت گردی بر محیط زیست از جمله موارد مطرح شده در این کارگاه آموزشی بود.
هدف از این کارگاه بیان تعاریف اکوتوریسم و ارتباط آن با توسعه پایدار و تفاوت های موجود بین تعاریف مختلف طبیعت گردی و اکوتوریسم و همچنین بیان اثرات منفی توسعه طبیعت گردی بدون برنامه بر محیط زیست و ارائه راهکارهای کاهش اثرات آن بوده است.

۴۲۹۷۱۰۹۹۸_۲۶۸۳۲۸

 

اپدیت انتی ویروس نود32 nod 32

کدهای اکتیو کردن

کدهای اکتیو کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 9 و 10

شما در قسمت اکتیو نود 32 ورژن 9 و 10 یکی از این کد ها را وارد نمایید و آنتی ویروس خود را تا سالها فعال نمایید.


AJVB-X4TG-MEDD-V367-MPJT

CHS8-XA3N-WUWD-TW6X-TD5R

CC3C-XTGR-B3RK-84GT-FBFD

AUEM-X22A-GKDC-GXVG-64DS

BAGU-XWNA-HSVN-VW9E-B3RG

CBKW-X9JC-6824-NP59-4STX

CGHW-X5KR-KWK3-SC2S-E3UF

سمیرم قدیم

تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویرطراحي و پشتيباني شركت كامپيوتري اپل سميرم